Відбувся семінар вчителів початкових класів на тему: «Створення ситуації успіху через формування ключових компетентностей молодших школярів»

12.03.2015 08:42

12 березня 2015 року на базі Коблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів початкових класів на тему: «Створення ситуації успіху через формування ключових компетентностей молодших школярів». Відвідано урок української мови у 4 класі з теми: «Відпочинок на морі. Творчий переказ тексту» (вчитель  Катерина Петрівна Козаченко); урок читання у 1 класі з теми: «Відпрацювання правильної вимови звука [дж]. Опрацювання тексту «Бджілка»» (вчитель Ірина Миколаївна Журба); урок читання у 3 класі з теми: «В.Сухомлинський. Сонце заходить» (вчитель Царук Валентина Володимирівна).  В рамках атестації презентували свій досвід роботи вчитель 4 класу Козаченко К.П. «Формування комунікативної компетентності на уроках у початковій школі», вчитель 1 класу Журба І.М. «Зв'язок навчання з життям та формування практичних компетентностей учнів на уроках читання», вчитель 3 класу Царук В.В. «Розвиток творчої компетентності учнів через організацію групової діяльності на уроках читання».

Також на засіданні «круглого столу» районного методичного об’єднання вчителів початкових класів обговорено такі питання:

  • про проведення ДПА у початковій школі у 2014/2015н.р
  • про підготовку учнів початкових класів до участі в предметних олімпіадах у 2014/2015н.р.
  • про участь у засіданнях обласних творчих лабораторій розвитку початкової освіти в освітніх галузях «Суспільствознавство», «Математика», «Мови та літератури» (Царук В.В., Савка О.В., Ценько О.С.)

—————

Назад