Комісарівська школа – це школа сприяння здоров’ю

04.04.2018 10:17

В рамках атестації педагогічних працівників та з метою популяризації власних здобутків 04 квітня 2018 року на базі Комісарівської школи пройшов районний семінар вчителів фізичної культури.

Учасників семінару зустріли дирекція школи та учні. Діти розповіли про те, що їхня школа – це школа сприяння здоров’ю, школа здорових дітей, школа, де всі діти із задоволенням навчаються та охоче займаються спортом.

Учнішколи Скиба О.,Гузенко Є.,Ященко О. привітали всіх присутніх щирими словами про традиції школи із піснею «Я бажаю вам добра»,побажали всім доброго настрою, а  старшокласники Андрєєв В., Степанова В.,Генсеровська С. розповіли гостям про спортивні досягнення школи.

Щиро привітала всіх гостей директор закладу Гузенко Вікторія Іванівна  та вручила на згадку про школу сувеніри у формі футбольного м’яча.

Урок у 7 класі на тему «Баскетбол» проводив вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «старший вчитель»Гречан Віктор Іванович, який продемонстрував високу методичну майстерність при проведенні уроків фізичної культури.

На своїх уроках вчитель Гречан В.І. урізноманітнює форми і методи проведення занять з фізкультури, використовує новітні педагогічні технології.

Учні Комісарівської школи із задоволенням займаються спортом та займають призові місця на районних, обласних та республіканських змаганнях під керівництвом учителя фізкультури Гречана В.І.

Учасники семінару відзначили, що колектив Комісарівського ЗЗСО вдало впроваджує у свою роботу  елементи Нової української школи.

—————

Назад